Kalkulátor rentability přestavby Dieselgas LPG

Je přestavba na duální pohon dieselgas LPG pro moje vozidlo vhodná a vyplatí se mi? Na otázku zda se Vám vyplatí přestavět své vozidlo s dieselovým motorem na duální pohon NM+LPG neboli dieselgas LPG, čili přestavbu naftového motoru, u kterého je přidáván plyn LPG do sání a zároveň snížena dávka vstřikované nafty. Tím dochází k nahrazení části dražší nafty levnějším plynem. To princip a podstata, která generuje potenciál úspory nákladů na pohonné hmoty. Náš kalkulátor rentability Vám pomůže trochu se zorientovat v možnostech, které systém dieselgas nabízí. 

Zjistěte si jednoduchým vyplněním formuláře, jaké možnosti Vám může duální pohon Diesel LPG poskytnout.  Kalkulátor rentability solaris diesel lpg

Všechny ceny ve formuláři jsou uváděny bez DPH. Pro správný výsledek je tedy nutné zadávat i ceny NM a LPG bez DPH.
Formulář funguje pouze pro NM a LPG, není možné jej použít pro výpočet rentability s pohonu diesel CNG!
Upozorňujeme, že Kalkulátor rentability přestavby Dieselgas LPG  Vám podá pouze orientační informace. Pro podrobné informace nás prosím kontaktujte! 

Vyzkoušejte náš online kalkulátor rentability Dieselgas LPG hned! Nic Vás to nestojí!

Pamatujte, že další zajímavý bonus k přestavbě je ve formě osvobození od povinnosti platit silniční daň pro vozidla do 12t. Ano, je to pravda. Každé vozidlo, které používá k pohonu LPG, nebo CNG nemusí platit silniční daň. U malých vozidel je to pár tisíc, ale u nákladních aut větší tonáže jsou to docela zajímavé peníze! Přečtěte si příspěvek o “Silniční daň a dieselgas”.

Výsledky z kalkulátoru DualFuel NM+LPG na můj E-mail

 icon-question-circle Máte nějaké dotazy?  Napište nám!

Pole označená * jsou povinná